Naujienos Kontaktai Apie mus Rezidencija Erdvės
Facebook Instagram

2023-12-11

Visagino Kalėdų miestelis (gruodžio 15 d.)

KUR? VKC Sedulina, Vilties g. 5
KADA? 12 15 16.00

KUR? VKC Sedulina, Vilties g. 5
KADA? 12 15 16.00

Artėja Kalėdų laikas. Ir toje tamsoje, ir šaltyje taip trūksta šviesos ir šilumos, taip norisi ją dovanoti artimiesiems...
Kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp pirkimų vajaus ir tarp vidinės ramybės bei pusiausvyros ieškojimų? Dovanas pirkti ar padaryti patiems? Advento laiką praleisti vienumoje apmąstymuose ar paveikti
kažką smagaus kartu su šeima?

Visagino „Kalėdų miestelis“ tai trys viename – galėsite dovanas ir nusipirkti iš vietos amatininkų, ir kartu su namiškiais jas pasigaminti įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose, ir pasibūti tyliuose
apmąstymuose Kalėdinės muzikos vakare.

Tad maloniai kviečiame visus gruodžio 15 d. į Visagino kultūros centro „Sedulinos“ erdves, kur jūsų lauks:

16.00 - 20.00 – paroda-mugė „Pagaminta Visagine“ bei edukacijos. Registracija į mugę: https://forms.gle/G58vKSNnqpRyyZjv7

19.00 – Kalėdinės muzikos vakaras
Kalėdinės muzikos vakare „Atbėgo elnias devyniaragis" galėsite užgirsti ir padainuoti kartu kalėdinio bei naujametinio laikotarpio dainų ir giesmių 9-neriomis kalbomis: lietuvių, latvių, totorių, lotynų, rusų, lenkų, ukrainiečių, vokiečių bei anglų.

O dešimtoji - universaliausia ir svarbiausia - yra gerumo kalba. Ja kalba ir jos mus mokina Labdaros ir paramos fondas "Išgirsk mane". Jie rūpinasi Zarasų bei Visagino vaikais, kuriems reikia medicininės pagalbos.

Koncerto metu Labdaros fondas «Išgirsk mane» , siekiantis padėti vaikams, sergantiems sunkiomis ligomis, rinks lėšas, skirtas 12-metės visaginietės Adelinos Paz reablitacijai. Ateikite į koncertą (įėjimas nemokamas) ir jeigu turite galimybę bei norite, įdėkite pagalbai skirtus pinigus į aukojimui skirtą dėžutę. Pinigus, skirtus Adelinos Paz reablitacijai ir kitiems vaikams galima pervesti ir į sąskaitą:

Labdaros ir paramos fondas „Išgirsk mane” - LT07 7300 0100 9093 0446

Ateikite ir visi kartu pasiklausysime puikaus koncerto ir padovanosime jaunai visaginietei viltį pagerinti sveikatos būklę!

Renginio partneriai: Labdaros ir paramos fondas „Išgirsk mane"

//

Нас ждёт не только ярмарка, но и музыка!
На вечере рождественской музыки вы услышите и споете вместе рождественские и новогодние песни и колядки на 9 разных языках: литовском, латышском, татарском, латинском, русском, польском, украинском, немецком и английском.

И десятый – самое универсальный и главный – это язык доброты. На нем говорит и учит благотворительный фонд поддержки «Išgirsk mane». Они заботятся о детях Зарасая и Висагинаса, нуждающихся в медицинской помощи.
В ходе мероприятия вы сможете больше узнать о деятельности фонда и поддержать его.

ГДЕ? ВЦК «Седулина» (Vilties 5)
КОГДА? 15 декабря 16:00 ярмарка,19:00 музыкальный вечер

Kitos naujienos